Hakkımızda

Sedef Cards Hakkında

1980 yılında ticari hayatına başlayan Sedef Davetiye San. ve Tic. Ltd. Şti., bu zaman zarfında müşteri hacmini sürekli artırmaya devam etmiştir. Ticari hayatımızı her zaman yüksek kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz.

Profesyonel hizmet anlayışı istikrarın en önemli göstergesidir. Hızla gelişen ve büyüyen dünyamızda baş döndürücü teknolojiyi takip edebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Son yedi senedir değişen piyasa şartlarını da göz önüne alarak, bu alanda gelişim amaçlı projeler gerçekleştirdik. Gelişmiş teknolojiye sahip makine parkımız ve konusunda deneyimli 125 kişilik kadromuzla 5100 m² kapalı alanda matbaacılık ve davetiye basımı sektörüne hizmet vermekteyiz.

Yurtiçinde 54, yurtdışında ise 41 bayiimizle ürünlerimizin dağıtımı ve satışı yapılmaktadır. Firmamız büyüyen kapasitesiyle Almanya, Romanya, Avusturya, Makedonya, Suudi Arabistan, Rusya, İngiltere, Özbekistan, Sırbistan, Türkmenistan başta olmak üzere pek çok dünya ülkesine ihracat yapmaktadır.

Son iki yıllık dönemde foto kitap,foto albüm ve fotoğraf albümü konusunda ar-ge çalışması yaparak kalitemizi fotoğraf albümü sektörüne taşımak istedik.

Ürün portföyümüzde davetiye,fotokitap, fotoğraf albümü, öğrenciye özel defter, ajanda ve birçok kişiye özel ürün bulabilirsiniz.

Fotokitap Merkezi Kimdir?

Fotokitap merkezi bir sedef davetiye firmasıdır.

Bu güne kadar davetiye sektöründeki kalitesini ve başarısını fotokitap-fotoalbüm sektörüne de taşımaya karar vermiş olup 2013 itibari ile Türkiye’nin en kaliteli ve en uzun ömürlü fotokitabını fotoğrafçılarla buluşturmuştur.

Fotokitap merkezinin kuruluş amacı fotoğrafçı sektörünün imalatçısı olmaktır. Bu doğrultuda fotoğrafçıların kullandığı ürün yelpazesini ve ürün kalitesini yılların verdiği deneyim ve profosyonel makina parkuru ile arttırmaya devam edecektir.

Neden Fotokitap?

Fotoğraf çekim kalitesi yüksek cihazların hayatımıza girmesi ile birlikte fotoğraf çekmek daha kolay bir hal almış ve yaşadığımız güzel ve mutlu anılarımızı kaydetmek neredeyse maliyetsiz bir duruma gelmiştir.

Peki bu güzel anılarımızı saklamak, tekrar hatırlamak,anılarımıza dokunabilmek ve bunları sevdiklerimiz ile paylaşabilmek istediğimiz zaman. İşte burada ekip olarak biz devreye giriyoruz. Bu güzel anılarınızı yıllarca saklayabileceğiniz ve her gördüğünüzde sizlere tebessüm ettirecek ürünleri ortaya çıkarıyoruz.

FOTOKİTAP: tatilinizi, düğününüzü, doğum günlerinizi , projelerinizi sizlerin hayatınızın her evresinde tebessüm edip fotoğrafını çektiğiniz tüm anlarınızı fotokitap ile birlikte kalıcı hale getiriyoruz. Bu kareleriniz silinmedi bozulmadı kaybolmadı. Hatırlamak istediğinizde sayfaları çevirip tebessüm etmeye başlayın.

FOTOALBÜM: Bir yastıkta kocayın. Evlilik insanların hayatındaki en mutlu anlardan biridir şüphesiz. Bu güzel anılarınızı saklamak için açıldığında 90 cm olacak bir albüm istemezmisiniz. Üstüne üstlük çokta hafif. Ama bir o kadarda afilli ve uzun ömürlü.isterseniz siz tasarlayın dilerseniz biz tasarlayalım..

ÖĞRENCİYE ÖZEL DEFTER: Düşünün minik yavrunuz ana okuluna gidiyor veya yeni okula başladı. İlk resim denemelerinde genelde sizleri anlatır.aslında o resimle bir mektup yazar ebeveynlerine.

Veya ilk yazısını yazıyor. Bu sayfalarda aslında A’yı B’yi Yazmıyor ileride ben doktor olucam avukat olucam veya haylaz olucam diyor.

İşte bizler ekibimiz ile tekrar devredeyiz. Çocuğunuza çok güzel bir defter hazırladık. Kapağında kendi resmi var, altında sınıfı öğretim yılı var. Dilerseniz arka kapakta siz ailesi varsınız.cocuğunuza bununla aslında defterininde ne kadar kıymetli olduğunu ve özenle kullanmayı aşılıyoruz. HADİ DİĞER DEFTERLER GİBİ ATIN BU DEFTERİDE..

VE DAHA NİCE SİZLERE ÖZEL ÜRÜNLŞERİMİZ…

TEBESSÜM İLE KULLANIN EFENDİM…

Kalite Politikası

Fotokitapmerkezi.com adresinde yaptığınız her doküman alışverişi her zaman gizli tutulur ve üretim bittikten sonra imha edilir.

Her foto kitap ve diğer kişiye özel üretimler her proses aşamasında itina ile gözden geçirilerek müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulur.

Fotokitap merkezi.com her yıl AR-GE çalışmalarına belli bir bütçe ayırarak sektörün en kalitelisi ve en uzun ömürlü ürününü ortaya çıkarmak için profosyonel ekibi ile ciddi çaba harcar.

Yasal Kullanım Hakları

Hakkımızda Web sitemizi kullandığınızda, bu hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve onlara bağlı kalacağınızı kabul etmiş olmaktasınız.

Bu internet sitesinde yer alan bilgi, açıklama, fiyat, resim, video, grafik, font, dizgi, ölçü ve benzeri her türlü elektronik doküman Sedef Cards tarafından ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Internet sitemizde yer alan bu elektronik dokümanların doğruluğu; yazım hatası, yazılım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemektedir.

Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Sedef Cards sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan, Sedef Cards ve/veya çalışanı, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Bu bilgiler doğrultusunda, Sedef Cards bu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekil ve surette sorumlu değildir.

Link verilen web sitelerinin içeriği bizim kontrolümüzde değildir ve eğer siz böyle bir web sitesine erişmek isterseniz, bunun sorumluluğu tamamen size aittir. Bizim üçüncü bir şahsın web sitesine link vermemiz gerçeği, bizim böyle bir siteyi açıkça onayladığımız, yetkilendirdiğimiz veya sponsor olduğumuz veya bizim bu üçüncü şahısla ticari işbirliği yaptığımız anlamına gelmez.

Sitede yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Sedef Cards dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir.

Sedef Cards Web Sitesinin virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Herhangi bir bilgi, belge, uygulama vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Sedef Cards’ya aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

İnternet sitesinde bulunan hiçbir bilgi; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Ziyaretçi Bilgileri

Sedef Cards, ziyaretçileri tarafından verilen isim, adres, telefon gibi iletişim bilgilerini ziyaretçinin isteği üzerine veritabanında saklı tutar.

Fotokitapmerkezi.com web sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©

Start typing and press Enter to search